More Website Templates @ TemplateMonster.com. July 16, 2012!
Hizmetlerimiz:
OPET - SUNPET
Opet ve Sunpet akaryakıtları olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Benzin, Mazot, Gaz, Araç Yağı gibi ürünlerimizle sizinleyiz. Firmamız 7/24 Sizin hizmetinizdedir.
HAYVANCILIK
Ülkemizde hayvancılığın gelişmesini destekliyoruz. Sağlıklı, doğal ortamında yetişmiş hayvanları tüm Türkiye'ye temin ediyoruz.
DÖLEK UN
1982 yılında taşlı değirmenle başladığımız değirmencilik sektörü o gün sadece yakın çevremize hizmet veren küçük bir aile işletmesi idi.Kaliteli buğday, modern teknoloji ve yüksek özveri ile en kaliteli unu üretmeyi amaçladık. Tüm bu gelişmeler yapılırken eski sistem taş değirmen sistemini bozmadık. Gelecek günlerde doğal ürünlere duyulacak ihtiyacı görerek eski usul üretime devam ettik. Bugün taş değirmende ürettiğimiz tam buğday unu, çavdar ve yulaf unları tamamen katkısız ve doğal ürünlerdir. Halkımızın beğenisi ve yüksek talebi karşısında;halk arasında Karadeğirmen Unu olarak adlandırılan unlarımız yurdumuzun her köşesine özel ambalajlarla güvenle pazarlanmaktadır.
GÜBRE
Amacımız, üreticilerimize daha verimli hasat edinmelerini sağlamaktır. Yetiştiriciliği yapılan ürünlerden yeterli miktarda ve kalitede ürün alınabilmesi için, toprakta eksilen ve bitkinin ihtiyaç duyduğu besin elementlerinin takviye edilmesi gerekir. Verimi arttırmak için kullanılan ürünler çok büyük önem taşımaktadır. Bitki beslemenin tarımın yapı taşlarından olduğunun bilincinde olarak, modern metodları ve yeni teknolojileri takip ederek, müşterilerine her türlü bitki besleme ürününü sunmaktadır.
YEM
Kaliteli yem çeşitleri ile, buza yemi, süt yemi, küçükbaş yemi, kanatlılar için yemler, arpa ezmesi yem, arpadan yallık çeşitleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
Sizin için seçtiklerimiz:
01.

TAŞ DEĞİRMENİ UNU'MUZU TATTINIZ MI?

02.

DÖLEK UN KURUMSAL KATALOG

03.

DÖLEK UN HAMUR İŞİ TARİFLERİ KATALOGU